Незрячі львів’яни проведуть два концерти у Полтаві та Кропивницькому

Як розповіли Гал-інфо у прес-службі ЛМР, з кінця вересня, за сприяння управління соціального захисту Львівської міської ради, триває концертний тур проекту ʺВідчинилося життяʺ.

Цього разу учасники виступають з концертами в Полтаві та Кропивницькому. Гастролі триватимуть до 5 жовтня. І за цей концертна група — незрячі виконавці різного віку та оркестр Національного театру ім. М. Заньковецької, в супроводі якого вони виступають, дадуть два концерти у Полтавському міському будинку культури та Кропивницькому академічному музично-драматичному театрі ім. Марка Кропивницького. Об этом сообщает tidig24.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺКонцерт у Полтаві вже відбувся, як завжди — при повній глядацькій залі, викликавши шалене захоплення публіки і овації та симпатію глядачів. А сьогодні концерт „Відчинилося життя“ вперше презентуватиметься у м. Кропивницький. Місто, врешті як і учасники проекту, в очікуванні… Будемо сподіватися, що й Кропивницький зустрічатиме проект так само гостинно, як це було в Полтаві. Відтак серед обласних центрів України, де „Відчинилося життя“ ще не гастролювало, залишаться лише Сумиʺ, — повідомила Оксана Потимко, керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами, заслужена працівниця соціальної сфери України.


Нагадаємо, що учасниками заходу ʺІнтегрований концерт „Відчинилося життя“ в Полтаві/Кропивницькомуʺ є оркестр Заньківчан, у супроводі якого виступають обдаровані незрячі виконавці з різних куточків України. Вік виконавців різний: від 9 років. У цьому гастрольному турі беруть участь троє дітей, всі інші — дорослі виконавці.


Організатор заходу — Львівський обласний осередок ВГО ʺУкраїнська спілка інвалідів — УСІʺ, за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові вперше проведуть концерт для пацієнтів психлікарні.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/nezryachi_lvivyany_vystuplyat_z_dvoma_kontsentramy_327558.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя