Агія Загребельська: "Пропоную обговорити алгоритм до вчорашньої теми. Українські..."

Агія Загребельська в facebook:

Пропоную обговорити алгоритм до вчорашньої теми. Об этом сообщает from-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Українські пороги 1. Після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність ТД з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. 2. За умови виявлення замовником невідповідностей ТП вимогам ТД, замовник складає протокол з переліком зазначених невідповідностей, що потрібно усунути учаснику та оприлюднює його в системі. ... 3. З моменту оприлюдення протоколу невідповідностей/недоліків учасник, в ТП якого виявлені останні, має 5 днів на усунення недоліків/невідповідностей. 4. Підстава відхилення не усунення учасником недоліків, зазначених в протоколі, протягом 5 днів з моменту його оприлюдення. 5. Учасник має право самостійно виявити та усунути недоліки у своїй ТП щодо яких замовником протокол не складався 6. Документи на усунення невідповідностей/недоліків розміщуються в системі протягом передбаченого строку 5 днів

Європейські пороги теж саме, тільки всі невідповідності повинні бути усунені до аукціону.

Підстави відхилення - не усунення недоліків - надання недостовірної інформації - ст. 17 - ненадання забезпечення - відмова від підписання договору.

Питання - чи потрібно подовжувати строк розгляду пропозицій

В схожому алгоритмі Міноборони бачила кілька недоліків - не оприлюднюється протокол з недоліками - не має обовязку завантаження документів на усунення недоліків в систему - прямо не передбачено право учасника самостійно усунути виявлені недоліки, без вичікування протоколу від замовника.

Які думки

Закон України Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони Памятаю ті дні, коли обговорювали, ... переживали, зважували новий, запропонований командою реформаторів в Міноборони, алгоритм аналізу/відхилення.

Для тих, хто не знає, простою мовою відхилити за документи не можна, спочатку час 24 години на усунення недоліків у складі пропозиції, потім тільки якщо не усунув - відхиляють. На мій погляд під кутом члена колегії, цей підхід себе виправдав і є досить успішною практикою. Забув покласти додаток до договору - 24 години на те, щоб це зробити. Довідку забув, або щось не дописав, або підпис не поставив - 24 години виправити. Мінімум формалізму, максимум якості та швидкості. Звичайно, це одне з найуспішніших досягнень в порядку проведення тендерів Міноборони, є багато і мінусів. Однак, позитивний досвід треба виявляти та поширювати. А що думаєте з цього приводу ви

ТОП новости

Вход

Меню пользователя